Referencie

Martinka, minulý rok mala 37 :-)

pomáhajúca profesia

"Ďakujem za terapeutické sprevádzanie, ktoré mi ponúklo mnohé nové pohľady na rôzne situácie. Pomohlo mi zbaviť sa strachov v rôznych situáciách a získať väčšiu sebaistotu. Ponúklo mi nové náhľady na rôzne situácie. Naučila som sa žiť viac vedomý život, vnímať viac svoje emócie a rozumieť svojim reakciám. Bola to intenzívna každodenná práca na sebe, ktorá pokračuje stále a veľa čerpám doteraz z terapeutických sedení. Ďakujem."

Kristína, 39

sociálna pracovníčka

"Stretnutia s terapeutkou p.Smutnou mi pomáhali získať náhľad na moje vnútorné prežívanie, cítila som pochopenie a prijatie, za čo som veľmi vďačná. Odporúčam osloviť p. terapeutku za účelom osobného rozvoja i rastu, no tiež v prípade potreby psychickej podpory, ktorej sa Vám určite od p.Smutnej dostane ♥

Dana, 42

učiteľka

"Terapie u pani Smutnej som vyhľadala pred rokom, v období svojej osobnej krízy, ktoré bolo pre mňa veľmi ťažké a nevedela som si poradiť sama, ,,vydržať sama so sebou". Postupne mi pomáhala vysporiadať sa s úzkosťami, strachom, partnerskými problémami, otázkami okolo výchovy dospievajúcich detí, traumami z vlastného detstva, s hľadaním odpovedí na tie najbytostnejšie otázky ohľadom samej seba. Lebo keď sa človek vydá na cestu sebapoznania, cestu do vlastného vnútra, tak sa už nemožno vrátiť späť.
Terapie sú vlastne veľmi osobnými a hlbokými rozhovormi, ktoré mi na tejto ceste stále pomáhajú, podľa toho, ako potrebujem. Ich účinok je dvojaký: jednak ako ,,prvá pomoc", keď je človeku najhoršie, má bolesť na duši a úzkosť. Všimla som si, že od nej vždy odchádzam s úsmevom, no nie preto, že by som užila nejaké antidepresívum :) Ten dlhodobý účinok spočíva v tom, že ona pomáha človeku, aby si pomáhal sám, lebo inak sa to ani nedá, nie bez vlastného úsilia, vlastnej práce. Nazvala by som ju takou sprievodkyňou na osobnej ceste, alebo ako povedal môj syn, ktorý ju tiež navštívil a má možnosť porovnávať s rôznymi inými odborníkmi: ,, Pani Smutná je svetlou výnimkou medzi terapeutmi."
Som veľmi rada, že ju poznám a odporúčam jej konzultácie každému, kto hľadá. Aj touto cestou jej ďakujem za pomoc, za všetko, čo mi pomohla objaviť.

Marek 36

projektový manažér

”Poradenstvo som začal navštevovať v období, keď som si uvedomil, že svoje správanie prestávam mať pod kontrolou a problémy v partnerskom vzťahu mi začínali zasahovať do všetkých oblastí života. Vďaka stretnutiam som sa naučil chápať príčiny svojich reakcií, pocitov a celkového správania. Vysvetlením a pochopením pojmu "vedomé žitie" som postupne získal vo svojom živote dlho hľadaný pocit pokoja. Napriek tomu som si vedomý, že som len na začiatku svojej cesty. Stretnutia s pani Smutnou sú vždy príjemné, je to vďaka jej ľudskosti a pozornosti s akou vie človeku usmerniť jeho myslenie a vnímanie samého seba.

© 2017 Mgr. Eva Smutná
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!